مقدمه:

سلام این صفحه لوساری خیلی آهسته وصمیمانه راه های کسب در آمد سریع با اینترنت را به شما آموزش می دهد.امید آن است که تا پایان این مطلب با لوساری همراه  باشیدتا به آرزو ها ی خود برسید ضمنا تمام مشکلات احتمالی که شما در این رابطه ممکن است که با آن رو به رو شوید را می توانید با نشانی ایمیل loosaripersiangig@yahoo.com با لوساری در میان بگذارید .همچنین پست الکترو نیکی: loosari@gmail.com نیز در خدمت شماست.لوساری سعی می کند که همراه با اوقات فراغت شما باشد و با معرفی سایت های زیاد،همراه با انجام بازی  شما را پولدار کند در حالی که شما در هیچ مرحله ای حتی یک ریال هم پرداخت نکرده اید.در اینجا به سایت هایی توجه میکنیم که خیلی   سریع پول را وارد حساب شما می کنند و خوشحالی حاصله از آن شما را مشتاق کند که به جای این که یک ساعت در اینترنت را بیهوده بگذرانید یا چت کنید،همان یک    ساعت را صرف ایجاد درآمد برای خود تان کنید،تا در آینده بتوانید درآمدی داشته باشد که هر ماه وارد حساب شما می شود یا به صورت چک در خانه شما می آید. 

قدم اول:

ابتدا باید یک حساب اینترنتی داشته باشید تا بتوانید پولتان را به آنجا انتقال دهید.در اینجا به شما می گوییم که چه طور در یکی از معروف ترین سایت های جهان حساب داشته باشید.که بعدا بتوانید آن پول را برداشت کنید یا آن حساب(Account )را بفروشید. در انتها نیز به برخی از مشکلات ایجاد حساب در این سایت یعنی ایگلد اشاره می کنیم و با معرفی برنامه به آن دسته از کسانی که به علت تحریم یا سایر مسائل نمی توانند سایت ایگلد را در کامپیوتر خود بالا بیاورند کمک می کنیم.ضمنا راهی را به شما یاد می دهیم تا بتوانید با ترفند یهو حساب ایگلدتان چند برابر شود.(البته لوساری بر خلاف سایت های منبع این کار را تضمین نمی کند.)

سایت e-gold

   ابتدا توصيه هاي ايمني

 :Password خود را حتي المقدور در كامپيوتر Save نكنيد و آن را در جاي امني نگهداري كنيد .

 هرگز به ايميل هايي كه شما را به سايت ايگلد مي برد يا Password شما را مي خواهد اطمينان نكنيد چون E-gold هيچ موقع از شما در ايميل Password در خواست نمي كند .

 به لينك ها تو جه كنيد حتما بايد اول آنها با HTTPS شروع شده باشد و در مرورگر اينترنت شما در پايين صفحه علامت Lock ( کليد) وجود داشته باشد به علت استفاده از سيستم امنيتي SSL . 

حتما يك Antivirus و يك Firewall قوي كه قابليت بروز شدن را داشته باشد بر روي سيستم خودتون نصب كنيد . (Firewall=zonealarm,…   Antivirus=nod32,kaspersky,… ) سعی كنيد Password شما تركيبي از حروف و عدد باشد .

 براي ورود به حساب خود از صفحه کليد مجازي SRK ايگولد استفاده کنيد

. براي ضاهر شدن بايد روي آيکون آن در مقابل کادر پاسورد کليک نماييد شما 6 دقيقه فرصت داريد شماره حساب و رمز عبور و عدد تصادفي را وارد کنيد.

 تا نياز به ايگولد نداشتيد بي جهت وارد حساب خود نشويد زيرا ويروسها و هکرها در کمين شما هستند.

 حتي المقدور از يک کامپيوتر براي ورود به حساب استفاده کنيد زيرا با تغيير کامپيوتر آي پي شما تغيير خواهد کرد و ايگولد تنها با وارد کردن کد ip که يک عدد شش رقمي با يک خط فاصله ميباشد. و به آدرس ايميل شما فرستاده شده است اجازه ورود را خواهد داد . ضمنا شما بايد در کمتر از 15 دقيقه آن کد را چک و وارد نماييد. زيرا بعد از 15 دقيقه باطل خواهد شد

.البته اگر از اینترنت dial up استفاده میکنید این قابلیت را در قسمت account info ایگولد disable کنید . 

متاسفانه برخي از خريداران کلاهبردار ايگولد به بهانه خريد ايگولد گاهی کد رمز ورود را از شما مي خواهند توصيه ميشود از دادن اينگونه اطلاعات به اشخاص ديگر جدا خودداري نماييدايگولد يک حساب بانکي مانند ساير حساب هاي شما در ايران است . شايد ابتدا بدون برنامه و هدف مشخص آن را افتتاح کنيد اما چه بسا بعدا چندين ميليون سرمايه خود را به آن انتقال دهيد . پس از همين حالا مواظب باشيد به دليل وارد شدن هاي غير اضطراري رمز عبور شما دزديده نشود .  از آنجا که ايگولد به صورت ماهيانه مقدار ناچيزي هزينه نگهداري Agio Fees‏ ‏ از حساب شما برداشت ميکند براي جلوگيري از مسدود شدن حسابتان سعي کنيد حداقل 10 دلار در حساب خود داشته باشيد. و گرنه بعد از گذشت مدتي حساب شما مسدود ميشود و ديگر نميتوانيد از آن استفاده کنيد چه بسا بتوانيد وارد حسابتان شويد اما نميتوانيد پول به آن انتقال دهيد. و مجبوريد مجددا حساب جديدي باز کنيد.و توصيه آخر اينکه : ايگولد را جدي بگيريد.

نحوه افتتاح حساب:  شما بعد از کليک بر روي لينک زير به صفحه اي وارد ميشويد که بايد آن را تاييد و وارد مرحله اصلي ثبت نام شويد. که حاوي مطالب توضيح داده شده زير ميباشد.  در قسمت قوانين سايت بعد از مطالعه در انتهاي صفحه آيكون قبول (I AGREE ) را كليك كنيد. حال فرمي مشاهده مي كنيد كه نحوه كامل نمودن آن به شرح زير است:

 

1. Account Name
Specify a name for your account. The account name will be displayed when someone is spending or receiving e-metal to this account. An optional description may be entered.Examples: “Joe’s e-gold account“, “ABC Widgets Inc“, “Caesar T. Oglethorpe“.

Account Name:

 

اسمي است كه هنگام پرداخت يا دريافت وجه قابل مشاهده است مثلا مي توانيد نام شركتتان را بنويسيد.

Description:

 

Additional Description:

 

بطور كلي توضيحي اضافي است كه نوشتن آن الزامي نمي باشد.

 

 

 

2. User Name
Specify a user name for yourself. The user name will be displayed in the account history, to clarify one account user from another. Currently a single user is supported per account. You may also enter a description of the user if desired.Example User Names: “Joe Hampton“, “Dr. N.“, “Caesar T. Oglethorpe“.
Example Descriptions: “Trustee“, “Deputy Comptroller

 

 

 

3. Point of Contact
Specify the account point of contact information.
This must be the name and address of a real person.
Please fill in a complete mailing address.

در اين قسمت بايد نام ، آدرس ، شماره تلفن و ايميل خود را قيد كنيد كه در صورت نياز بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند، نوشتن شماره فاكس الزامي نمي باشد (اين اطلاعات را صحيح وارد کنيد)  

Name:

 

Address:

 

City:

 

State/Province:

 

Country/ZIP/Postal Code:

 

 

 

Your account number will be sent to this email address:

e-mail:

 

آدرس ايميل خود را بنويسيد.

 

 

If you forget your passphrase it is important that this
phone number reach you for validation:

Phone:

 

Fax:

 

Alternate Passphrase:
(Payment verification use)

 

يك كلمه عبور  ويژه است كه در صورت خارج شدن پول از حسابتان از شما سوال مي شود (مربوط به كساني است كه مي خواهند از كارت خريد ايگولد استفاده كنند)  

 

 

 

4. Passphrase

Use the SRK passphrase entry button to thwart keyboard loggers and common viruses.

 

 

 

5. Turing Number Entryعددي شش رقمي را كه در مستطيل توري زير مي بينيد، در مستطيل خالي پاييني بنويسيد. (اين شماره حساب شما نيست، شماره حسابتان به آدرس ايميل شما فرستاده خواهد شد)
NOTE: This is not your e-gold account number.
Your new account number will be emailed to you.
Enter the sequence of random numbers
displayed in the above grid:
 
Audible Turing Number
Requiring this number entry prevents other sites from submitting your
information to e-gold automatically. It also prevents certain Denial of Service attacks

 

باز نشدن ایگلد:

اگر نتونستین ایگلد رو باز کنین با این سایت وارد شین که مخصوص باز شدن ایگلده

https://www.vtunnel.com

با این برنامه(VPN)هم می تونین ایگلد رو باز کنین

دانلود برنامه

 

 

خواندن این مطلب الزامی نمی باشد

چگونه از ایگلد انتقام بگیریم؟

هدف من از نوشتن این روش فقط آموزش است بقیه ی خلا ف ها تقصیر خودتون

این روش بسیار عالی و تضمینی است که حتی مدیران ایگولد به این نقطه ی نفوذی آشنایی ندارند و حدود مدتی هست که من این روشو پیدا کردم و تونستم پول خیلی زیادی به جیب بزنم .

 

خوب نقل وانتقال پول در ایگلد توسط روبات انجام می شود . این روباتها برای مبالغ کمتر از  20 سنت اصلا به قسمت memo کار ندارند . یعنی اگر مبلغ شما کمتر از 20 سنت باشه روباتها اهمیتی به نوشته شما در memo نمی دهند (یعنی قابل هک کردن نیستند.)

زمانی که شما می خواهید پولی به حسابی از ایگولد بفرستید , ایگولد باید ابتدا به دنبال حساب گشته و پس از پیدا کردن آن سپس transfer نقل و انتقال را انجام می دهد.

این کار توسط یک robat انجام می شود.

robatها از جمله با accunt های کار می کنند که به آنها temporary accunt گفته می شود

اما اکنون ما می خواهیم robat را مجبور کنیم که کاری رو که می خواهیم انجام بدهد.

 

 شما باید به یک حساب مجازی دسترسی پیدا کنید temporary accunt

. من خودم یک حساب صد در صد تضمینی پیدا کرده ام

این حسابهای مجازی در کل دارای اسمهای خاصی میباشند و بعضی از آنها در روز چند بار اسمشان عوض خواهد شد

باور كردنش سخته ولي حقيقت داره

 

 اما روش کار

1. در ایگلد وارد حساب خود شوید سپس گزینه ی SPEND را زده 

در قسمت pay  شماره حساب مجازی را بزنید. شماره حساب های قابل اطمینان و تضمینی که من خودم با این  شماره حساب در عرض یک هفته 7500 دلار  نصیبم شد ه این  شماره حساب        

4380327

 

   میباشد مواظب باشید فقط این  شماره حساب رو توصیه میکنم و هیچ حساب دیگری رو تضمین نمی کنم .

2. در قسمت  Amount مقدار پول را وارد کنید که با این کد   از 21سنت کمتر نباشه و شما هم  باید حداقل در حساب خودتان مقدار 21سنت  داشته باشید.البته پیشنهاد میکنم برای گرفتن نتیجه بهتر ۱۰ دلار به بالا وارد کنید .

3. در قسمت MEMO  باید این نوشته را وارد کنید . (;begins (retrievee<3 $ دقیقا این نوشته رو

نکته : اگر شماره عبارت retrevee<3 را افزایش دهید ممکن است پولتان را از دست بدهید .

بعد از 20 دقیقه BALANCE را بزنید  می بینید که پولتان به سه برابر اولش تبدیل شده است

فقط نکته های که به شما میگم انجام دهید واگرنه امکان از دست دادن پولتان نیز هست .

نکته ها

1. حساب های مجازی شاید زیاد باشند ولی چون من خودم از این  حساب تا امروز 53 بار پول گرفتم این  شماره حساب را به شما توصیه می کنم .

2. شانس فقط یک دفعه در خونه ی آدم می خوابه . من به خدا آرزوم رسیدم  این روش رو برای همه ی جوانهایی که در راه بدست آوردن ثروت شکست خورده اند و آرزوی ثروتمند شدن دارند نوشته ام و  الا من هیچ احتیاجی به این ندارم که شما این روش ها رو یاد بگیرید یا نه .

3.  چیزی رو که باید در Memo بنویسید باید دقیقا (;begins (retrievee<3 $ باشد.

۴. باز هم تاکید می کنم پولتون نباید از 21 سنت کمتر باشه   و گرنه احتمال داره پولتون از دست بره ( اگر در ایگلد 10 دلار دارید با بالای 10 دلار امتحان کنید تا 100% نتیجه بگیرید )

راستی میخواستم یه مژده ی خوب بهتون بدم که 14 شماره حساب مجازی دیگه پیدا کرده ام که تا چند روز دیگه بعد از تست آنها را برایتان میگذارم .

در صورت بروز هرگونه مشکل با ما در تماس باشید .

banke2005@gmail.com

قابل  اطمینان  و  امتحان  شده

 

با عرض سلام و خسته نباشید

از همه ی دوستان عزیز و ارجمند به خاطر ایمیلهاشون متشکریم . به خاطر ایمیلاتون منم یه هدیه ی خیلی عالی براتون آوردم

کد بالای 45 دلار تضمینی که تو 17 ثانیه جواب میده

دوستان عزیز مقدار 45 دلار را که به شماره مجازی 4380327 واریز کردید در قسمت ممو کد زیر را وارد کنید بعد از 17 ثانیه بالانسو بزنید می بینید 6 برابر پول برگشت خورده .

 

کد :  

45_hty*6&bgds%17s$$

قابل ذکر است هر کدام از دوستان با این کد نتیجه نگرفتند کافی است کپی فیششان را به من ایمیل کنند من از حساب خودم 200 دلار بهشون میدم

با آرزوی توفیق

ایمیل : banke2005@gmail.com

 

 

امیدوارم تا حال همه حساب داشته باشند ،اگه مشکلی بود به loosari@gmail.com ایمیل بزنید

حالا قدم دوم:

 

برای اینکه این صفحه زیاد سنگین نشه ادامه مطلب را در صفحه دوم بخوانید!برای این کار روی ادامه کلیک کنید.

ادامـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه